Útočník Pavel Kubiš: Škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól

10.9.2017Zlin Press - Roman Ordelt

Chtěli potvrdit dvoubodový zisk ze zápasu ve Vítkovicích, jenže domáci duel s Pardubicemi nezvládli. Hokejisté Aukro Berani Zlín podlehli soupeři ve druhém kole Tipsport extraligy 0:2. "Je to škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól," litoval útočník Pavel Kubiš.

Útočník Pavel Kubiš: Škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól

- Hosté vypadali, že se na vás dobře nachystali, ne?
"Věděli jsme, že se na nás připravují, ale nezachytili jsme to. Nehráli jsme to, co jsme měli. Naopak Pardubice hrály jen to, co potřebovaly."

- V čem byl problém?
"Bylo to upracované, chtělo by to zjednodušit, dát nějaký náhodný gól a od toho se pak odrazit. Třeba to tam pak zase začne padat. Stejné to bylo ve Vítkovicích, kde jsme se nakonec v závěru prosadili."

- Je poznat, že tým si po velkých letních změnách herně teprve sedá?
"Asi jo. Musíme se dostat ke kombinacím, k tomu se ovšem propracujete jednoduchým hokejem, který jsme dneska nehráli. Už třetí rok se to tady točí, přišli zase noví hráči, ale to nás neomlouvá. Měli jsme dostatek času se sehrát. Musí makat každá lajna a ne, že si každý budeme dělat, co chceme."

- Za dva zápasy jste dali jen dvě branky, čím si to vysvětlujete?
"S koncovkou nejspíš letos budeme mít problémy, moc gólů asi dávat nebudeme. Musíme se soustředit na obranu. Dneska nás ve druhé třetině podržel Káša, jeli nám dvakrát dva na jednoho a dvakrát sami na brankáře. To je hrozné."

- Jak vás poznamenalo zranění obránce Davida Noska z pátečního duelu?
"David je jeden z nejlepších beků v celé extralize. Je to pro nás strašně velké oslabení, super bruslař, fyzicky připravený, umí rozehrát... Když schází takový hráč, je to samozřejmě dost citelné."

Útočník Aukro Berani Zlín Pavel Kubiš během zápasu s Pardubicemi. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
 

Aktuálně na webu

Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

dnesMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

dnesRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál