Tým Aukro Berani Zlín v pátek zahájí sezonu s fanoušky

Týden před zahájením Tipsport extraligy připravil hokejový klub Aukro Berani Zlín ve spolupráci s partnery zahájení sezony A týmu s fanoušky. Akce se zúčastní kompletní tým včetně posil, fanoušky pak čeká bohatý doprovodný program i osobní setkání se samotnými hráči. Akce se bude konat v pátek 1. 9. 2017 od 17 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky, vstup je zdarma.

Již tradiční zahájení sezony s fanoušky proběhne v rozšířené podobě, akce bude zahájena od 17 hodin před Zimním stadionem Luďka Čajky, kde bude připraven doprovodný program pro dospělé, ale i nejmenší fanoušky. Ti nejmenší se mohou těšit na skákací hrad, skluzavku, malování na obličej klubových motivů nebo malé dárky. Hudební doprovod obstará Radio Zlín a Rock max za moderace Wendy Březinové.

 

Od 18:00 hodin začne program přímo na ledě Zimního stadionu Luďka Čajky, proběhne představení kompletního týmu na sezonu 2017/2018 i zcela nového dresu. "Poté začne veřejné bruslení za účasti hráčů, vymezen bude rovněž prostor pro nejmenší a bruslaře začátečníky, kterým ke zdokonalení bruslení pomohou samotní hráči. Fanoušci budou mít možnost pohovořit si s nimi, po dlouhé době taktéž si budou moci zabruslit přímo na hlavním stadionu, bruslení bude probíhat bez hokejek," řekl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín.

 

Během akce bude otevřen taktéž fanshop na Zimním stadionu Luďka Čajky, kde si fanoušci mohou zakoupit fan produkty s novým logem Beranů včetně nového hracího dresu." V průběhu akce bude možnost zakoupit si permanentní vstupenku na nadcházející sezónu, a to na pokladně v prvním patře," upřesnil Melzer.

 

Tým se těší na setkání s fanoušky.

 

Jsme patrioti. Jsme Berani!