Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky hokeje v neděli ve Zlíně!

11.10.2017Tisková zpráva BPA

Přijď na hokej, kup si tiket, fandi a vyhraj! Na hokejových stadionech můžete nejen fandit svému klubu, ale taky vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Do hry dostane všechny fanoušky tiket za pouhých 50 korun a navíc tím podpoří mladé naděje svého klubu. V neděli 15. října od 17 hodin poprvé i na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v rámci utkání Aukro Berani Zlín a HC Škoda Plzeň.

Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky hokeje v neděli ve Zlíně!

Jak to funguje?
Do tomboly se mohou fanoušci zapojit na stadionu v rámci hokejového utkání koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Na každý zápas je připraveno 2 000 tiketů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem.

Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
HOKEJOVÁ TOMBOLA ODMĚŇUJE!
V minulé sezóně hned první výhra za 50 korun byla neuvěřitelných 41 375 korun! V letošní sezóně si zatím nejlépe vedou fanoušci Třince, Liberce a Brna. P. Kahoun (Liberec) si odnesl domů zatím nejvyšší výhru, krásných 16 225 Kč. Celkem bylo vyplaceno na výhrách více jak 350 000 a pro kluby vybralo už přes 370 000 Kč!

Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Je tu přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH.

K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly ZDE

 
Hokejová tombola 50:50 je provozována podle § 61 odst. 3 zák. č. 186/2016 Sb. a jejím provozovatelem je hokejový klub, případně nadace či spolek spolupracující s klubem, který při jejím provozování spolupracuje se společností Tipsport a.s., a se společností BPA sport marketing a.s. Tombola má dobročinný charakter.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
 

Aktuálně na webu

Junioři začali v Pardubicích dobře, nakonec ale podlehli 3:5

dnesMarek Janoš

Juniorka zamířila k zápasu 12. kola extraligy na led Pardubic. Proti soupeři z východu Čech žluto-modří nezačali vůbec špatně. Skóre otevřel už v 5. minutě Kočica, ale domácí otočili. Ještě v závěru...Berani se utkají od 15 hodin s Tygry. Přeruší nepříznivou sérii s Libercem?

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Tipsport extaliga ledního hokeje pokračuje v rychlém tempu a v neděli 22. října jsou na programu zápasy 16. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín změří síly na domácím ledě ZS Luďka Čajky s týmem Bílí...Hokejová tombola 50:50 pokračuje, výherkyně brala téměř 10 tisíc korun!

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Na zimních stadionech probíhá v letošní sezoně Hokejová tombola 50:50. Výherkyní 2. kola tomboly na ZS Luďka Čajky ve Zlíně se stala v rámci utkání s HC Vítkovice Ridera slečna Kristýna Rašková z...Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání s Libercem

včeraZlin Press - Roman Ordelt

V letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem...
aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál