Fanoušci pozor! Po třinácti letech je připraven výjezd do Jihlavy

Po dvanácti letech se vrátil do české extraligy dvanáctinásobný mistr HC Dukla Jihlava. Tým z Vysočiny se naposledy představil v nejvyšší soutěži v sezoně 2004/2005. Z uvedené sezony se rovněž datuje poslední výjezd zlínských fanoušků na Horácký zimní stadion. Fanoušci si tehdejší vánoční pohodu na Štěpána v roce 2004 zpestřili výjezdem a radostí z výhru zlínských hokejistů po výsledku 3:0. Nyní se nabízí možnost jet po dlouhých třinácti letech v neděli 17. září opět do Jihlavy autobusem v rámci výjezdu fanoušků. Začátek utkání je v 16 hodin, návrat zpět do Zlína by měl být příznivý i pro pracující.
Termín: neděle 17. září 2017 od 16 hodin
Odjezd:  neděle 17. září 2017 ve 12 hodin od zimního stadionu (sraz je v 11:45 hodin)
Cena: 300 Kč, v ceně je cesta tam a zpět, dále vstupenka na zápas. Nečlenové platí 400 Kč, lze zaplatit i u autobusu.
 
Výjezd plaťte převodem na účet fanclubu s uvedením variabilního symbolu ze seznamu. Pokud u vašeho jména variabilní symbol není, uveďte do zprávy pro příjemce přezdívku, pod kterou jste přihlášeni. Případně je možná také platba v hotovosti u autobusu. Na výjezdu bude zajištěno palubní občerstvení za zvýhodněnou cenu. Dále máte možnost podpořit fanclub zakoupením samolepek za pětikorunu a také oblíbených reflexních nálepek na auto.
 
Přihlašovat se můžete v přihlašovátkách na pravé straně webu www.hfczlin.cz. Pokud nejste členy HFC, nezapomeňte poslat e-mail se jmeném a telefonickým kontaktem na mail: rada@hfczlin.cz