Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v pátek 22. září ve 20 hodin. Fanoušci zlínského hokeje mají exkluzivní možnost získat originální hraný dres jednotlivých hráčů Aukro Berani Zlín s novým logem klubu.

„Do aukce dáváme fanouškům k dispozici unikátní první sadu dresů s novým logem klubu. Jedná se o výjimečnou možnost získat dres s jedinečným designem, který pochází přímo od autorky nového loga klubu," řekl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Hokejový klub ze Zlína se spojí se všemi výherci aukce jednotlivých dresů a následně se domluví na formě předání. "Těm výhercům aukce, kteří se nebudou moci zúčastnit předání osobně, zašleme vydražený dres kurýrní službou. A stejně tak fanouškům, kteří získají dres hráče nepůsobícího již v klubu," upřesnil manažer Melzer.

Chcete-li se zúčastnit aukce, musíte být registrovaným uživatelem Aukro.cz, nemáte-li potřebný účet, je nutné se zaregistrovat.

Základní informace k aukci hraných dresů Aukro Berani Zlín:
Termín dražby: 22.9. – 2.10. 2017
Kde: aukro.cz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aukci najdete na tomto odkazu ZDE