Nová Česká Miss Michaela Habáňová fandí Beranům

Nejkrásnější dívka v České republice pro letošní rok pochází ze Zlína a je členkou krasobruslařského klubu! Vítězkou soutěže Česká Miss 2017 byla zvolena Michaela Habáňová, která vhodila čestné buly mezi hole Antonína Honejska a Petra Koukala před začátkem extraligového hokejového utkání Tipsport extraligy zlínských Beranů s královehradeckým týmem Mountfield HK.
Jedenadvacetiletá studentka Michaela Habáňová je členkou krasobruslařského oddílu ve Zlíně a předposlední záříjovou sobotu získala korunku královny krásy v České republice na finálovém galavečeru v Brně. Habáňová, která jako své koníčky vedle krasobruslení uvádí i tanec, se pyšní mírami 93 – 62 - 94 a vedle absolutního prvenství získala tato sympatická tmavovláska i ocenění Česká Miss on-line v internetovém hlasování fanoušků.
 
V listopadu se zúčastní v americkém Las Vegas světoznámé soutěže krásek Miss Universe. Hodně štěstí Míšo!
Česká Miss 2017 Michaela Habáňová ze Zlína vhodila čestné buly mezi hole Antonína Honejska a Petra Koukala před zápasem Tipsport extraligy Aukro Berani Zlín versus Mountfield HK. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT