Berani představili nové dresy partnerům klubu

6.9.2017Zlin Press - Roman Ordelt

Hokejový klub Aukro Berani Zlín představil nové dresy, ve kterých odehraje jubilejní 50. sezonu v nejvyšší soutěži, partnerům při zahájení nové hokejové sezony spojené se slavnostním otevřením autosalonu pro roční, ojeté vozidla společnosti Samohýl Motor ve Zlíně-Loukách.

Berani představili nové dresy partnerům klubu

Berani ukázali nové dresy po fanoušcích i partnerům zlínského hokeje. Stalo se tak na slavnostním večeru v prostorách nového autosalonu firmy Samohýl Motor, a.s. „Nový autosalon, který otevíráme 6. září, byl vytvořen v duchu rodinné a firemní tradice,“ řekl JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, majitel společnosti.
 
Dresům dominuje na přední části logo klubu s hlavou berana. Představení nových dresů Aukro Berani Zlín se zúčastnili z hráčů extraligového týmu kapitán Ondřej Veselý, zástupce kapitána Tomáš Žižka a dále Roberts Bukarts, Rihards Bukarts, Libor Kašík a Zdeněk Okál. „Jsme rádi, že se můžeme potkávat s lidmi, kteří podporují hokej. Věřím, že letošní sezona bude úspěšná,“ pověděl MUDr. Miroslav Adámek, prezident hokejového klubu a zároveň primátor města Zlína.
 
Hosté viděli během slavnostního večera módní přehlídku značek Vabacci a Baťa. S velkým úspěchem se setkala rovněž barmanská show.

 
Při slavnostním večeru pozdravili hosty Ladislav Samohýl (majitel společnosti Samohýl Motor, a.s,), Martin Hosták (generální manažer Aukro Berani Zlín) a Miroslav Adámek (primátor města Zlína).

Představení nových dresů zlínských hokejistů v rámci zahájení hokejové sezony pro partnery.

Generální manažer Aukro Berani Zlín Martin Hosták a sportovní manažer Jiří Šolc převzali z rukou Martina Samohýla (vedoucího prodejny Škoda) klíčky od nových vozů značky Škoda pro účely hokejového klubu. FOTO: LUKÁŠ URBANÍK 
 

Aktuálně na webu

Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

dnesMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

dnesRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál